Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingen

Trainingen

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
DHL JO8-1 18.00 - 19.00 Martin Born
  • 1 Hoofdveld
  • -
DHL JO8-2 18.00 - 19.00 Mark van Dijk
  • -
DHL JO9-1 18.00 - 19.00 Guido de Jongh
  • 1 Hoofdveld
  • Veld 1 en Veld 2 (pupillenveld)
DHL JO9-2 18.00 - 19.00 Martin Born
  • 1 Hoofdveld
  • -
DHL JO10-1 18.00 - 19.00 Chris van Berkum
  • 1 Hoofdveld
  • -
DHL JO10-2 18.00 - 19.00 Sander van Halderen
  • 1 Hoofdveld
  • -
DHL JO10-3 18.00 - 19.00
  • 1 Hoofdveld
  • -
DHL JO10-4 18.00 - 19.00 Martin Born
  • 1 Hoofdveld
  • -
DHL JO11-1 18.00 - 19.00 Michel Ravenhorst, Michael Verschoor
  • 3 Wetra grasveld
  • -
DHL JO11-2 18.00 - 19.00 Sam Smout
  • 3 Wetra grasveld
  • -
DHL JO11-3 18.00 - 19.00 Andre IJzelenberg, Andre Blaak
  • 3 Wetra grasveld
  • -
DHL JO11-4 18.00 - 19.00 Martijn van Eendenburg, Eelco Kruik
  • 3 Wetra grasveld
  • Veld 3 (grasveld)
DHL JO12-1 19.00 - 20.00 Marc Kabbedijk
  • 3 Wetra grasveld
  • -
DHL JO12-2 19.00 - 20.00 Brendan Day, Harald Mikkers
  • 3 Wetra grasveld
  • -
DHL JO12-3 19.00 - 20.00 Andre Mook
  • 3 Wetra grasveld
  • -
DHL JO12-4 19.00 - 20.00 Stefan Tekelenburg
  • 3 Wetra grasveld
  • -
DHL JO13-1 19.00 - 20.00 Michel van der Heijden, Michel van den Nouweland, Mike Bergakker
  • 1 Hoofdveld
  • -
DHL JO13-2 19.00 - 20.00 Clyde Day, Mike Koene
  • 1 Hoofdveld
  • -
DHL MO15-1 19.00 - 20.30 Ruud Saffignani, Diana Zoutenbier
  • 2 pupillen veld
  • -
DHL JO16-2 20.00 - 21.30 Martin Born
  • 1 Hoofdveld
  • -
DHL JO17-3 20.00 - 21.30 Bertil van Breukelen
  • Veld 1, hoofdveld
DHL 4 20.30 - 22.00 Björn de Zeeuw
  • 1 Hoofdveld
  • -
DHL JO19-1 20.30 - 22.00 Rene Looman, Ben van Zwol
  • 2 pupillen veld
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
DHL JO14-1 18.30 - 20.00 Fabian Bodmann, Tony Kooman
  • 1 Hoofdveld
  • -
DHL JO14-2 18.30 - 20.00 Harald Beckers, Jimmy Looman
  • 1 Hoofdveld
  • Veld 1, hoofdveld
    Veld 2, pupillenveld
DHL JO15-1 18.30 - 20.00 Aryan van Driel
  • 1 Hoofdveld
  • -
DHL JO15-2 18.30 - 20.00 Astrid Kroon
  • 1 Hoofdveld
  • -
DHL JO16-1 18.30 - 20.00 Pascal Harteveld
  • 3 Wetra grasveld
  • -
DHL JO17-1 18.30 - 20.00 Tayyab Chaudhry
  • 3 Wetra grasveld
  • -
DHL JO17-2 18.30 - 20.00 Pascal van Zinnen
  • 3 Wetra grasveld
  • -
DHL 1 (zon) 20.00 - 21.30 Rene Slegtenhorst
  • 1 Hoofdveld
  • -
DHL 2 (zon) 20.00 - 21.30 Paul Koekenberg
  • 1 Hoofdveld
  • -
DHL 3 20.00 - 21.30 Erik op den Brouw, Peter Briggeman
  • 3 Wetra grasveld
  • -
DHL JO19-2 20.00 - 21.30 Maurice Kram
  • 2 pupillen veld
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
DHL JO8-1 18.00 - 19.00 Martin Born
  • 3 Wetra grasveld
  • -
DHL JO8-2 18.00 - 19.00 Mark van Dijk
  • -
DHL JO9-1 18.00 - 19.00 Guido de Jongh
  • 3 Wetra grasveld
  • Veld 3 (gras) en Veld 2 (pupillenveld)
DHL JO9-2 18.00 - 19.00 Martin Born
  • 3 Wetra grasveld
  • -
DHL JO10-1 18.00 - 19.00 Chris van Berkum
  • 3 Wetra grasveld
  • -
DHL JO10-2 18.00 - 19.00 Sander van Halderen
  • 3 Wetra grasveld
  • -
DHL JO10-3 18.00 - 19.00
  • 3 Wetra grasveld
  • -
DHL JO10-4 18.00 - 19.00 Martin Born
  • 3 Wetra grasveld
  • -
DHL JO11-1 18.00 - 19.00 Michel Ravenhorst, Michael Verschoor
  • 1 Hoofdveld
  • -
DHL JO11-2 18.00 - 19.00 Sam Smout
  • 1 Hoofdveld
  • -
DHL JO11-3 18.00 - 19.00 Andre IJzelenberg
  • 1 Hoofdveld
  • -
DHL JO11-4 18.00 - 19.00 Martijn van Eendenburg, Eelco Kruik
  • 1 Hoofdveld
  • Veld 1 (hoofdveld)
DHL JO12-1 19.00 - 20.00 Marc Kabbedijk
  • 1 Hoofdveld
  • -
DHL JO12-2 19.00 - 20.00 Harald Mikkers, Brendan Day
  • 1 Hoofdveld
  • -
DHL JO12-3 19.00 - 20.00 Andre Mook
  • 1 Hoofdveld
  • -
DHL JO12-4 19.00 - 20.00 Stefan Tekelenburg
  • 1 Hoofdveld
  • -
DHL JO13-1 19.00 - 20.00 Michel van der Heijden, Michel van den Nouweland, Mike Bergakker
  • 3 Wetra grasveld
  • -
DHL JO13-2 19.00 - 20.00 Clyde Day, Mike Koene
  • 3 Wetra grasveld
  • -
DHL MO15-1 19.00 - 20.30 Ruud Saffignani, Diana Zoutenbier
  • 2 pupillen veld
  • -
DHL 35+1 (zon) 20.00 - 21.30 Ben Hoefnagel, Ricardo Kool
  • 1 Hoofdveld
  • -
DHL 2 20.00 - 21.30 Louis Marting, Abel van Stiphout
  • 1 Hoofdveld
  • -
DHL JO16-2 20.00 - 21.30 Martin Born
  • 3 Wetra grasveld
  • -
DHL JO17-3 20.00 - 21.30 Bertil van Breukelen
  • Veld 3, grasveld
DHL 3 (zon) 20.30 - 22.00 Boyd Rietbroek
  • 2 pupillen veld
  • -
DHL 4 20.30 - 22.00 Björn de Zeeuw
  • 3 Wetra grasveld
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
DHL JO14-1 18.00 - 19.30 Fabian Bodmann, Tony Kooman
  • 3 Wetra grasveld
  • -
DHL JO14-2 18.00 - 19.30 Harald Beckers, Jimmy Looman
  • 3 Wetra grasveld
  • Veld 2, pupillenveld
    Veld 3, grasveld
DHL JO15-1 18.30 - 20.00 Aryan van Driel
  • 3 Wetra grasveld
  • -
DHL JO15-2 18.30 - 20.00 Astrid Kroon
  • 3 Wetra grasveld
  • -
DHL JO17-1 18.30 - 20.00 Tayyab Chaudhry
  • 1 Hoofdveld
  • -
DHL JO17-2 18.30 - 20.00 Pascal van Zinnen
  • 1 Hoofdveld
  • -
DHL JO16-1 18.45 - 20.00 Pascal Harteveld
  • 2 pupillen veld
  • -
DHL 1 (zon) 20.00 - 21.30 Rene Slegtenhorst
  • 1 Hoofdveld
  • -
DHL 2 (zon) 20.00 - 21.30 Paul Koekenberg
  • 1 Hoofdveld
  • -
DHL 3 20.00 - 21.30 Erik op den Brouw, Peter Briggeman
  • 2 pupillen veld
  • -
DHL JO19-1 20.00 - 21.30 Rene Looman, Ben van Zwol
  • 3 Wetra grasveld
  • -
DHL JO19-2 20.00 - 21.30 Maurice Kram
  • 3 Wetra grasveld
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!