Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Bestuur

Bestuur

Ons bestuur bestaat uit een groep betrokken vrijwilligers die zich belangenloos inzetten voor de vereniging. Dit bestuur heeft een samenbindende rol en is het besluitvormend orgaan dat verantwoording aflegt aan de ledenvergadering. Het bestuur zal zich in de eerste plaats bezig houden met beleid en strategie maar heeft ook een coördinerende rol in het aansturen van de diverse commissies.
Het Dagelijks Bestuur is onderdeel van het Algemeen Bestuur en verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken. Ook heeft dit bestuur een representatieve taak. Alle bestuursleden zijn regelmatig aanwezig en actief binnen de bar- en velddienst. Hierdoor blijven zij dichtbij en in contact met leden en vrijwilligers.

  Algemeen: bestuur@svdhl.nl       
Dagelijks bestuur:      
Voorzitter Paul de Bree paul.de.bree@svdhl.nl Tel: 0653799428
Penningmeester Robert Overgaag robert.overgaag@svdhl.nl Tel: 0611320686
Secretaris vacant secretaris@svdhl.nl --------------------
Bestuursleden:      
Jeugdzaken Remko Kamp remko.kamp@svdhl.nl Tel: 0622602600
Facilitaire zaken Martin Lander martin.lander@svdhl.nl Tel: 0624566314
PR & Communicatie Inge Gerbrands inge.gerbrands@svdhl.nl Tel: 0611497485
Juridische zaken Walter v Geenen walter.van.geenen@svdhl.nl Tel: 0629383894



7c450596-6e7a-4c84-8036-8a2a65f4656a.jpeg

Martin, Inge, Paul, vrijwilliger van het jaar 2021 Louis, Walter, Remko, Robert.

foto: Roel van Dorsten

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!