Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Bestuur

Bestuur

Het bestuur van sv DHL bestaat uit:

  Algemeen: bestuur@svdhl.nl       
Dagelijks bestuur:      
Voorzitter Paul de Bree paul.de.bree@svdhl.nl Tel: 0653799428
Penningmeester Robert Overgaag robert.overgaag@svdhl.nl Tel: 0611320686
Secretaris vacant secretaris@svdhl.nl --------------------
Bestuursleden:      
Jeugdzaken Remko Kamp remko.kamp@svdhl.nl Tel: 0622602600
Facilitaire zaken Martin Lander martin.lander@svdhl.nl Tel: 0624566314
PR & Communicatie Inge Gerbrands inge.gerbrands@svdhl.nl Tel: 0611497485
Juridische zaken Walter v Geenen walter.van.geenen@svdhl.nl Tel: 0629383894




bestuurdhl.jpg

vlnr: Robert, Remko, Walter, Inge, Paul, Martin

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!